1. "Kuzalan Tabiat Parkında Güz" Fotomaratonu

  Ekim 27, 2016 "Kuzalan Tabiat Parkında Güz" Fotomaratonu

 2. “Giresun İlinin Biyolojik Çeşitlilik Envanteri Çıkartılıyor.”

  Ekim 07, 2016 Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünce yürütülen "Ulusal Biyolojik Çeşitlilik Envanter ve İzleme Projesi" ile Türkiye'nin biyolojik çeşitlilik envanterinin belirlenmesi çalışmaları devam etmektedir."

 3. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü

  Ekim 05, 2016 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü Giresun Belediyesi Sahipsiz Hayvan Barınağı, Hayvanat Bahçesi ve Bulancak Belediyesi Sahipsiz Hayvan Barınağında ilköğretim öğrencilerinin katılımıyla günün anlam ve önemini belirten eğitim ve etkinliklerle kutlanmıştır.

 4. İT DOLANBACI/HAM BOSTAN SÜS BİTKİSİ DEĞİLDİR

  Ekim 05, 2016 İstilacı ve yabancı türün zararları konusunda halkın bilinçlendirilmesi, köy toplantıları, yazılı ve görsel materyallerle de anlatılmaktadır.

 5. Giresun ilimizde Avcılık Etiği ve İlkeleri Semineri Yapıldı

  Eylül 29, 2016 Giresun ilimizde Avcılık Etiği ve İlkeleri konulu avcı gelişim semineri 29.09.2016 tarihinde Orman Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda yapılmıştır.

 6. “MİLLİ PARKLAR DAİRE BAŞKANLIĞI PROJE UYGULAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TEKNİK ELEMANLARI GİRESUN’DA”

  Ağustos 19, 2016 Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Milli Parklar Daire Başkanlığı, Proje Uygulama Şube Müdürlüğü’nden Şube Müdürü Meral ÇİÇEK, Peyzaj Mimarı Evrim YIKILMAZ, Mimar Merve BAYSAL,

 7. “GİRESUN İLİ BİYOÇEŞİTLİLİK ENVANTERİ İZLEME İŞİ DENETİM TOPLANTISI YAPILDI.”

  Ağustos 02, 2016 Giresun ilinin Karasal ve Sucul Biyoçeşitlilik Envanterinin Çıkarılması ve İzleme İşinin ihalesi 2014 yılında yapılmış, Biyoçeşitlilik av ve Yaban Hayatı, Ormancılık LTD. Şirketi(Bay-Or) ile sözleşme imzalanmıştır.

Kaçak Avcılıkla Mücadele Yılı Üreme Döneminde AvlanmıyorumSusuzluklarını Giderin Yeni Hizmet Binamız