1. “EMEKLİ PERSONELE VEDA VE GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ”

  Haziran 09, 2017 Giresun Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni (Personel Şefi) Emine BAYRAM, Bilgisayar İşletmeni (Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi) Binnur ÖZDEMİR ve Şef Fatma ALTUN ‘un 2017 yılında emekli olması nedeniyle veda yemeği ve geleneksel iftar yemeği programı ile birlikte 07.06.2017 tarihinde yapıldı.

 2. Şerif TOKMAK beye Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü personelleri olarak geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk.

  Mayıs 11, 2017 Giresun ili, Alucra ilçesinde mantar toplarken 3 yavrulu anne ayı ile ani karşılaşma sonucu yaralanan Şerif TOKMAK beye Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü personelleri olarak geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk.

 3. Avcı Eğitim Kursları Köylerde de Yapılmaktadır

  Mart 23, 2017 Giresun Orman ve Su işleri Şube Müdürlüğü ve Görele Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Görele ilçesi, Kırıklı köyünde 29 kişinin katılımı ile Avcı Eğitim Kursu açılmıştır. Daha önceki yıllarda Bulancak ilçesi, İnece köyünde 1 ve Görele ilçesi, Kırıklı köyünde 2 kurs açılmıştır. vatandaşlarımızın talebi halinde köylerde avcı eğitim kursu açılmasında bir mani bulunmamaktadır.

 4. Orman Haftası Nedeniyle Öğrenciler Şube Müdürlüğümüzü Ziyaret Ediyor

  Mart 23, 2017 Orman haftası etkinlikleri kapsamında, Giresun ili ilkokulları ana sınıfları tabiatta yaşayan hayvanları yakından görmek amacıyla şube müdürlüğümüzü ziyaret ediyor. 10 un üzerinde ilkokulun ana sınıfı öğrencileri, yaklaşık 300 öğrenci, ziyaret gerçekleştirmiş olup şube müdürlüğü elemanlarınca hayvanlar hakkında bilgi verilmiştir.

 5. Vefat

  Mart 22, 2017 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Ali HIDIR beyin annesi vefat etmiştir.

 6. “Kuzalan Tabiat Parkı’nda Güz konseptli fotoğraf yarışmasının sergisi açıldı”

  Ocak 19, 2017 1.,2.,3. ‘lük ve 3 adet mansiyon ödülü kazanan fotoğraflar ve 25 adet sergileme fotoğrafı ile toplamda 31 adet fotoğrafların bulunduğu sergi 16-20 Ocak arası Can AKENGİN Sergi Salonunda açılmıştır.

Kaçak Avcılıkla Mücadele Yılı Üreme Döneminde AvlanmıyorumSusuzluklarını Giderin Yeni Hizmet Binamız